Charytatywny Turniej Siatkówki za nami
Dziś króciutko 😉 Dziękujemy WAM WSZYSTKIM za wczoraj za dziś za każdy punkt, set, mecz. Turniej był dedykowany dla Olek Stec – Neuroblastoma ❤️ JESTEM PORUSZONY całym weekendem i tym co w między czasie dzieje sie w sieci ❤️ JESTEŚCIE WSPANIALI, każdy kto POŚWIĘCA swój czas w pomocy drugiemu czlowiekowi jest w moich oczach tzw…
Dowiedz się więcej