O nas

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Fundacja powstała z potrzeby serca i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Gram, Kibicuję, Pomagam to połączenie dwóch ważnych dla nas spraw: miłości do sportu i chęci pomagania drugiemu człowiekowi. Zrodziła się z przekonania, że jedna osoba może niewiele, ale działając razem mamy szansę zmieniać świat.

W ciągu 2016 roku wspólnymi siłami udało nam się zorganizować trzy turnieje charytatywne, w których uczestniczyły gwiazdy sportu i estrady. Relacje z tych wydarzeń znalazły się na łamach prasy, w materiałach telewizyjnych i na stronach internetowych. Odzew wśród mieszkańców Knurowa i okolic upewnił nas w przekonaniu, że ludzie lubią i chcą pomagać, przy okazji miło spędzając czas. Połączenie kibicowania i pomagania sprawia, że uczestnicy naszych imprez, czują, że mają realny wpływ na los drugiego człowieka. Paradoksalnie również rywalizacja wzmacnia poczucie wspólnoty, bo choć drużyny walczą na boisku, łączy je wspólny cel – pomoc drugiemu człowiekowi.

Wspólnie z stowarzyszeniami i fundacjami planujemy organizację kolejnych przedsięwzięć, których na tą chwilę nie chcemy zdradzać. Naszymi działaniami będziemy się starać pokazać w szczególności ludziom młodym, że POMAGANIE PRZEZ SPORT JEST SUPER OKAZJĄ DO ZMIANY NA LEPSZE.

Z dniem 27.11.2019 r. Projekt stał się Fundacją , której cele znajdują się w statucie fundacji, który można pobrać klikając TUTAJ