Sportowcy & Artyści wspierają projekt GKP

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Sportowcy & Artyści wspierają projekt GKP

„Serce się raduję, gdy człowiek widzi ludzi którzy pomagają przez sport. W dniu wczorajszym podczas IV Mistrzostw Polski Domów Dziecka, dzięki uprzejmości organizatorów, a w szczególności Pana Wojciecha Kijewskiego, miałem możliwość zamienić kilka słów z Reprezentacją Artystów Polski. Efektem tego jest piękna pamiątkowa fotka, która mówi sama za siebie. Wszyscy „Gramy, Kibicujemy, Pomagamy”!

Jeszcze raz serdecznie dziękuje , że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu, które na długo zostanie w mojej pamięci!

Ponadto cieszę się szczególnie, że Reprezentacje Artystów Polskich zasila nasz przyjaciel, knurowianin  Adam Sobierajski. Dodatkowo po raz kolejny mecz gwiazd sędziowała knurowianka, nasza eksportowa sędzina – Aneta Kowalska. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 🙂 ”

Pragnę również serdecznie podziękować byłemu selekcjonerowi Panu Waldemarowi Fornalikowi oraz piłkarzom Piasta Gliwice – Gerardowi Badia i Kubie Szmatułe, którzy również bez żadnego problemu zgodzili się poprzeć nasz projekt! Wielkie ukłony i powodzenia w ligowych zmaganiach. WSZYSCY GRAMY, KIBICUJEMY, POMAGAMY!

Dobro zawsze wraca choć nigdy na to nie czekam, to dziś wróciło pełną parą. Dobro w postaci wspaniałych ludzi, którzy swoją pasją do piłki nożnej tworzą wielką drużynę Górnika Zabrze, która Gra, Kibicuję, Pomaga !! Jestem bardzo wdzięczny całej DRUŻYNIE, że bez wahania przyjmuje nasze zaproszenia na charytatywne inicjatywy, w których pokazują, że pomaganie przez sport jest dobrym sposobem na wszystko! Chciałbym szczególnie podziękować Panom Rafałowi i Łukaszowi Wolsztyńskiemu, którzy bez problemu, a wręcz przeciwnie z wielkim zaangażowaniem, pomogli nam w całej akcji

 

Kolejni wspaniali ludzie !Pan Wojciech Maroszek oraz pana Marek Lagierski , którzy sędziują w siatkarskim świecie , to piękne , że tak wspaniali sędziowie Promują Nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM -Pomaganie przez Sport , za co jestem naprawdę ogromnie wdzięczny to bardzo miłe zaskoczenie, po prostu brakuje słów żeby wyrazić moją wdzięczność. Zachęcam wszystkich do pokazania ze warto pomagać ! Zawszę będę się powtarzał że SPORT JEST LEKIEM NA WSZYSTKO .

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY

Niech projekt się niesie! 🙂