Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej – 10.04.2016 zaproszenie

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej – 10.04.2016 zaproszenie

 

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w kolejnym Turnieju Piłki Siatkowej, w którym to będzięmy grali i wspierali Martina. W turnieju udział zadeklarowało 9 zespołów: drużyna Artystów, drużyna Sportowców, Samorządowcy& Biznes, Odnowa Team, Miejskie Gimnazjum nr 1 w Knurowie, Maltańczycy, TKKF Szczygłowice Juniors, MOSiR Knurów oraz Sikret Gliwice. Jednak nie zwycięstwo a pomoc w tym dniu będzie najważniejsza, dlatego bądźmy tam razem. Organizatorami turnieju są Miejskie Gimnazjum nr1 w Knurowie, MOSiR w Knurowie oraz Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne FeByS.

Zapraszamy !

– 10 kwietnia o godz.9.00 II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej.

Będziemy gościć w Knurowie, młodych, pięknych i pełnych pasji i entuzjazmu ludzi z którymi przebywanie sprawia radość i będzie to z pewnością coś co będziemy długo pamiętać.

Pierwszy Turniej Charytatywny w siatkówkę już się odbył. Nie był tak okazały i dobrze obsadzony jak obecny, ale Ci którzy byli będą go długo pamiętać. Jednym z głównych organizatorów był Adam Sobierajski znany i lubiany knurowski tenor który dzięki znajomościom zawartym w programie SuperSTARcie zdołał zaprosić na turniej Stanisława Karpiel – Bułeckę i Sabinę Jeszkę.

W Knurowie gościć będziemy takie gwiazdy jak:

– Sabina Jeszka, wokalistka, finalistka programu Mam Talent. Sabina pochodzi z Rybnika, jest twórcą m.in. takich przebojów jak: „Tego Chcę” , „Good times”. Koncertuje nie tylko w Polsce ale również we Francji, USA i Szwajcarii

– Stanisław Karpiel – Bułecka, od 1997 r zajmuje się freestylem, ale zasłynął jako wokalista Future Folk kapeli góralskiej z nowoczesnym brzmieniem która wystąpi podczas tegorocznych Dni Knurowa

– Szymon Chyc – Magdzin, występuje również w zespole Future Folk , oprócz muzyki interesuje się architekturą wnętrz. Grywa również w zespole Krywań.

– Andrzej Lampert, wystąpi podczas koncertu charytatywnego, śpiewak operowy, który już ma za sobą całe pasmo sukcesów.

W 1997 r i 1998 r był laureatem Szansy na Sukces. Znany był z tego, że nagrał z Sarah Brightman utwór „I will be with you”. Jest współproducentem muzycznym zespołu PIN, na co dzień występuje w Operze Krakowskiej.

– Rafał Brzozowski ma za sobą karierę zawodniczą. Jest absolwentem AWF był brązowym medalistą Mistrzostw Polski w zapasach. Przebój „Tak blisko” utorował mu drogę do wielkiej kariery wyróżniony został podczas Gali Eska Music Awards.

W 2015 r wydał album Borysewicz&Brzozowski „Mój czas”. Będzie w tym roku również gwiazdą Dni Knurowa

– Anna Tarnowska, partnerka Rafała Brzozowskiego jest wicemiss świata studentek z roku 2010, jest również modelką i generalnie działa cały czas w świecie show businessu

– Kasia Sawczuk, partnerka Antka Królikowskiego, aktorka, laureatka II miejsca IV edycji The Voice of Poland, 3 razy wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Jako aktorka zagrała w serialu „Na dobre i na złe” , Prawie Agaty”. Śpiewała kwestie do „Czasu honoru”

– Antoni Królikowski, obecnie występuje w programie „Agent”, powszechnie znany i lubiany, prowadził program SuperSTARcie, występował w Tańcu z Gwiazdami tańcząc z Kamilą Kajak – Mosejcuk. Na topie obecnie jest serial „Bodo” w którego postać wcielił się Antek w czasach jak Eugeniusz Bodo był młody.

– Adam Sobierajski, zainteresowania muzyczne rozwijał w chórze „Schola Cantorum” przy LO im. J. Paderewskiego w Knurowie. Potem rozpoczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II st. w Gliwicach. Absolwent śpiewu solowego w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie prof. Alicji Słowakiewicz-Wolańskiej. Obecnie jest Radnym Miasta Knurów, śpiewakiem Opery Bytomskiej i Krakowskiej oraz organizatorem wielu imprez kulturalnych w Knurowie i nie tylko.

– Bartek Staszkiewicz, jeden z założycieli zespołu SOFA, w którym gra na instrumentach klawiszowych. Napisał również część muzyki na debiutancką płytę zespołu zatytułowaną Many Stylez. Interesować się muzyką zaczął w 1992 roku, w wieku 9 lat. Wówczas spędził dekadę w szkole muzycznej grając na fortepianie i ucząc się kompozycji muzyki poważnej.

– Marcin Brosz, znany piłkarz urodzony w Knurowie. Jako trener prowadził zespoły m.in. Polonii Bytom, Podbeskidzia, Odry Wodzisław i Piasta Gliwice, a obecnie zespół Korony Kielce. Jest 

twórcą Akademii Piłki Nożnej i radnym powiatu gliwickiego

– Dariusz Dudek, piłkarz urodzony w Knurowie, 8 kwietnia będzie miał urodziny. Grał w Concordii Knurów, Naprzód Rydułtowy, GKS Katowice, Widzewie Łódź, Legii Warszawa oraz FC Vitkowice.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Dariusz Dudek został dyrektorem ds. sportowych Odry Wodzisław. 

Od 1 lipca 2014 roku Dariusz Dudek objął funkcję dyrektora sportowego w Akademii Sportu Progres Jerzego Dudka.

– Jacek Wiśniewski był obrońcą Górnika Zabrze, później grał w Cracovii. W przeszłości trenował boks w klubie Walka Zabrze. Wraz z końcem kariery piłkarskiej zaczął trenować mieszane sztuki walki. W Knurowie jest znany i lubiany.