CHARYTATYWNY TURNIEJ „GRAMY DLA MICHAŁA” – Podsumowanie

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

CHARYTATYWNY TURNIEJ „GRAMY DLA MICHAŁA” – Podsumowanie

2 września odbył się kolejny charytatywny turniej z którego organizatorem był projekt Gram Kibicuję Pomagam , Mosir Knurów , Apn Knurów . W niedziele wszyscy razem spotkaliśmy się na kompleksie boisk MOSiR Knurów w jednym celu pomóc Michałowi , który walczy z chorobą . Do walki o zdrowie Michała przyłączyło się wielu ludzi dobrego serca , w ten dzień wszyscy razem stworzyliśmy jedna wielką „SPORTOWĄ RODZINĘ „ która zagrała dla Michała .
Z tego miejsca jeszcze raz podziękuje Krzysztofowi Stolarek – dyrektor MOSiR Knurów, Artur Litwin – Kierownik APN Knurów, panowie miedzy innymi dzięki WAM turniej stał na najwyższym poziomie !

W turnieju wzięło udział 20 drużyn piłkarskich , oraz 8 drużyn siatkarskich. Turniej został podzielony na grupy zawodnicze rocznika 2009 , rocznika 2010 , oraz grupę dorosłych . Jak co roku cieszymy się, że nie zabrakło siatkarzy , którzy z wielką przyjemnością zagrali w siatkówkę plażową.

Jak to bywa w sporcie każdy pyta o wyniki, lecz my wyników nie podamy , jedyny wynik naszego turnieju jest taki , że mimo nie sprzyjającej aury wszyscy razem zebraliśmy się na boiskach dla Michała. To dla niego świeciło słońce w naszych sercach, i przelotny deszcz nikomu nie przeszkadzał w tym żeby zagrać w szczytnym celu.

Jak zawsze podczas naszego turnieju nie mogło zabraknąć naszego kącika gastronomicznego , oraz loterii „darów serca „ jestem mile zaskoczony , że po prostu wszystko zostało rozdane za przysłowiową cegiełkę, która została cała przekazana na dalsze leczenie Michała. Oczywiście nie mógłbym wspomnieć o naszym dmuchanym zamku na którym najmłodsi mogli szaleć w te ostatnie dni wakacji.

Po rozgrywkach sportowych przyszedł czas na kolejną część naszego turnieju mianowicie licytacje pamiątek sportowych , którą poprowadził trener Adam Apn Knurów. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za udział w licytacji , oraz trenerowi który o mało nie stracił głosu ( śmiech).Po emocjonującej licytacji.

Wszyscy czekaliśmy na mecz PRZYJACIELE GKP & PRZYJACIELE APN w którym wszyscy RAZEM ZAGRALIŚMY DLA MICHAŁA, był to czas uśmiechu i wielkiej integracji ludzi którzy mimo wieku, obowiązków, kontuzji , znaleźli czas aby zagrać w szczytnym celu. Panowie dziękuję , że mogliśmy stworzyć drużynę i na krótka chwilę poczuć się jak zawodowcy ( śmiech)

Jesteśmy szczęśliwi , że to wszystko co się dzieje jest tak naprawdę dzięki WAM , ludziom dobrego serca , którzy nie przechodzą obojętnie wobec pomocy drugiemu człowiekowi. Wierze w to, że kiedyś nasze serca zaprowadzą nas tam gdzie się nie spodziewamy ale o tym marzymy ( Stadion Narodowy) , marzymy o tym aby w tym miejscu każdy z nas wykrzyknął GRAM , KIBICUJĘ, POMAGAM!

Jeszcze raz dziękuje uczestnikom turnieju !! dla Michała zagrali

drużyny 2010

APN KNURÓW

APN KNURÓW II

AP TEAM GLIWICE

ORLIK BLACHOWNIA

PROGRESS ANDRYCHÓW

GÓRNIK ZABRZE

drużyny 2009

APN KNURÓW

APN KNURÓW II

AP TEAM GLIWICE

ORLIK BLACHOWANIA

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

WARKA ZABRZE

drużyny dorosłe

WYSPA TEAM

RODZICE APN 2009

GKP TEAM

ORLIK TEAM

STOP PRZEMOCY

HDK TEAM

ROSMANY

MŁODZI SPORTOWCY

drużyny siatkówki

LETS PLAY

BOLEK I LOLEK

TDI TEAM

MAGDA TEAM

TRENERZY TKKF

JAKUBI PIOTREK TKKF

WCZORAJSI

TKKF NWM

Podsumowując nasuwa mi się jedno stwierdzenie , RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

MICHAŁ Życzymy dużo zdrowia i sił , jesteśmy z Tobą .

Zebraną sumę podamy w najbliższych dniach po wizycie w fundacji i komisyjnym liczeniu !

fot.Marek Krysiuk , Agnieszka Łyko – iKnurów, TKKF Szczygłowice

« z 3 »