UDAŁO SIĘ ! JUŻ 30 WRZEŚNIA STARTUJEMY !

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

UDAŁO SIĘ ! JUŻ 30 WRZEŚNIA STARTUJEMY !

UWAGA, UWAGA wspaniałe informacje !!
SPORT LEKIEM NA WSZYSTKO !!
♥️Fundacja Gram Kibicuje Pomagam w współpracy z
♥️Zespołem Szkół Specjalnych w Knurowie
ZAPRASZA na NAJLEPSZE zajęcia sportowe dla niepełnosprawnych, wszyscy niepełnosprawni ( intelektualnie i ruchowo). Nasze zajęcia poprowadzi SUPER GOŚĆ MIROSŁAW GMYZ ! któremu serdecznie dziękujemy za chęci i poświęcony czas  Jak sam mówi tu NIE BĘDZIE NUDY! Jesteśmy naprawdę wzruszeni, że udało nam się wszystko dograć, co nie było łatwe. Z tego miejsca pragniemy podziękować MOSiR Knurów za możliwość udostępnienia obiektu na nasze zajęcia, oczywiście podziękowania kierujemy również do pani Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych za nawiązanie współpracy !
RAZEM POMAGAMY PRZEZ SPORT !! Tak więc CZEKAMY NA WAS I WASZYCH RODZICÓW/OPIEKUNÓW! Ze swojej strony obiecujemy jedno PIĘKNĄ SPORTOWĄ PRZYGODĘ ! Chcesz uciec od nudy dnia codziennego, chcesz zaznać trochę aktywności sportowej, chcesz poczuć wspaniała magię sportu ?
RAZEM STWORZYMY NAJLEPSZĄ EKIPĘ NA TEJ GALAKTYCE !
Zajęcia są bezpłatnie, staniemy na głowie aby pokryć wszelkie opłaty związane z zajęciami !! a WAS prosimy o jedno trochę chęci i duzooooo uśmiechu !
PS. Na tą chwile nie ma sposobności aby na parkiet wjechały wózki inwalidzkie ale zostawimy je przed drzwiami, i jeśli będzie to możliwe zrobimy wszystko abyś czuł/ czuła się najlepiej na świecie uprawiając SPORT !
Więcej informacji- fb. Fundacja Gram Kibicuje Pomagam