Polecamy!

Pewnego dnia, przemiły właściciel CUKIERNIA U Sebusia wpadł na genialny pomysł aby w swoim asortymencie pojawiły się NAJLEPSZE BUŁKI Z……. („wszystkim”) 😅😉❤️
Mówi się „przez żołądek do serca” i chyba coś w tym jest 😍❤️
Z SERCA POLECAMY CUKIERNIE Pana Seba Kośka 🤙🤙💥💥❤️❤️
Jeśli jeszcze nie byłeś skosztować to gwarantujemy Wam eksplozje w waszym podniebieniu 😉😍
Dziękujemy za wspólne DOBRO w kierunku drugiego człowieka ❤️