Podsumowanie turnieju siatkówki „Gramy dla Amelki”

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Podsumowanie turnieju siatkówki „Gramy dla Amelki”

Kolejny Charytatywny turniej siatkówki za nami , cóż można napisać aby wyrazić to co człowiek czuje po takim wydarzeniu. Wielkie słowo dziękuje w stronę organizatorów. Zdaje sobie sprawę , że bez MOSiR Knurów i TKKF Szczygłowice nie odbyło by się to tak , jak człowiek sobie zaplanował.

To dzięki zaangażowaniu wielu ludzi mogliśmy wspólnie spotkać się 18 marca na hali Mosir Knurów aby wspólnie pomóc małej Amelce w jej walce z chorobą.

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn siatkarskich

1. Mrs&Mr Volley

2. TKKF Szczygłowice

3. Gram Kibicuje Pomagam

4. Jumble

5. NGK

6. Tesco

7. Silesia Volley

8. KMP Gliwice

Kapitanowie drużyn zaznaczali , że jedyną wygraną w turnieju ma być Amelka , wszyscy jedno głośnie mówimy, że POMAGAMY PRZEZ SPORT czego dowodem jest nietypowa pozytywna atmosfera panująca podczas turnieju.

Obserwując przebieg turnieju nasuwa mi się jeden przekaz , łączy nas POMAGANIE I SPORT

A zdumiewające jest to , że mała Amelka połączyła nas wszystkich w jedną siatkarską rodzinę , której przyświecał jeden cel Pomoc dla Amelki, w tym dniu każdy z nas miał możliwość poznać małą Amelką , która mimo poważnej choroby zawsze promieniuje uśmiechem co dla każdego z nas jest największą nagrodą jaką można sobie wymarzyć!

Podczas turnieju nie mogło zabraknąć naszej „kawiarenki„ w której można było przekąsić coś „na ząb” cały dochód z „kawiarenki” przekazany był na dalsze leczenie Amelki .

Do naszej akcji przyłączył się także HDK Knurów oraz DKMS Polska , którym serdecznie dziękujemy i liczymy, że za rok będą z nami 🙂

W kolejnym etapie turniejowych zmagań odbyła się „licytacja” na poczet Amelki , która jak co roku przyniosła wiele emocji i łez.

Krótko po licytacji odpaliliśmy naszą turniejową petardę w postaci meczu GWIAZD, w którym nie mogło zabraknąć znanych osobowości i tu kierujemy wielkie ukłony dla Adama Sobierajskiego, który jest pomysłodawcą meczu i jak co roku wkłada ogromny wkład w organizacje tego wydarzenia.

Drużynę Artystów reprezentowali:

Adam Sobierajski

Rafał Brzozowski

Maciek Florek „GLEBA”

Maciek Musiał

Marek Siwek

Zbyszek Rabczewski

Piotr Lebiodzik

Grzegorz Aleksandrzak

 W drużynie sportowców zagrali:

Dariusz Dudek

Łukasz Wolsztyński

Rafał Wolsztyński

Kamil Kosowski

Andi Mancin

Krzysztof Stolarek

Tomasz Michalski

Dawid Kołodziej

Jacek Szurgot

Serdecznie DZIĘKUJEMY naszym artystom i sportowcom , że zawsze możemy na Was liczyć !

Wspaniały czas dla każdego z nas , który pokazuje że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Że każdy z nas może pomóc drugiemu człowiekowi w taki czy inny sposób.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim , którzy przyczynili się do całego wydarzenia jakim było POMOC AMELCE !