Łączy nas człowiek, który aktualnie jest w potrzebie

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Łączy nas człowiek, który aktualnie jest w potrzebie

Gdyby słowo🥰 DZIĘKUJEMY🥰 mogło powiedzieć co za nim się kryję to pewnie było by to wiele łez wzruszenia, składając Wam wszystkim podziękowania chcielibyśmy abyście właśnie poczuli te wzruszenie.
Ogrom prac, które towarzyszą w organizacji tak wielkich imprez sportowych zawsze w pewnym momencie pokazują duże zmęczenie ale czy bez wysiłku, który wspólnie przekazaliśmy w całych przygotowaniach i dniach turniejowych byłby taki wynik ?
chyba nie. Więc z tego miejsca pragniemy z serducha wszystkim, którzy przyczynili się do tego dzieła PODZIĘKOWAĆ, dziękujemy za czas, za każdy uśmiech, za każda cenną uwagę, za sportowy czas, za piękną integrację.
Dużo by wymieniać ale reasumując DZIĘKUJEMY, ŻE ŁĄCZY NAS SPORT I POMAGANIE, a co najważniejsze ŁĄCZY NAS CZŁOWIEK, KTÓRY W DANYM CZASIE JEST W POTRZEBIE.
Cała kwota zostanie rozdzielona na trójkę naszych bohaterów i pomału będziemy opłacać leczenie i rehabilitacje😍
Julia Suchanek – Zespół Retta – Bogumiła Pogoda-Suchanek
Marceli Prasnal – Dagmara Prasnal
Dziękujemy naszym wolontariuszom i darczyńcom
👉Basia Mikos, 👉Joanna Szurgot, Honorata Pacia, @Adrian Kasprzyk 👉Edyta Cich, 👉Mateusz Hadam,👉 Aneta Kowalska, 👉Radek Sochecki👉Anita, 👉Julia, 👉Marek Siwek, 👉 Iwona Dworak, Agnieszka Łyko Photography, Radosław Czapla
👉wszystkim sędziom. 👉Piłkarzom, 👉Siatkarzom, 👉kibicom.
Po prostu WSZYSTKIM WAM DZIĘKUJEMY !!!
Róbmy DOBRO mimo wszystko !!
Za wszelkie błędy przepraszamy.