Graliśmy, Kibicowaliśmy, Pomogliśmy Dla OLKA !

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Graliśmy, Kibicowaliśmy, Pomogliśmy Dla OLKA !

To już 8 edycja Turnieju charytatywnego z inicjatywy projektu GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM .

Nie sposób jest wyrazić to co człowiek chciałby napisać po takim wydarzeniu jakie wspólnie z MOSiR Knurów, TKKF Szczygłowice udało nam się stworzyć. Zawsze będziemy powtarzać, że razem możemy więcej !

W turnieju zameldowało się 8 drużyn siatkarskich

1. TKKF Szczygłowice

2. Gram Kibicuje Pomagam

3. Silesia Volley

4. PoMagaSię

5. Tesco Dystrybucja

6. Wyspa Team

7. Olek Team

8. Stara Ekipa

Pobierz wyniki i tabele turnieju. 

Każdy z uczestników jedno głośnie mówił, POMAGAM PRZEZ SPORT czego dowodem była nietypowa pozytywna atmosfera panująca podczas turnieju w której wynik był drugorzędną sprawą.

Tabela końcowa Turnieju

SILESIA VOLLEY 1 Miejsce

PoMagaSię 2 miejsce

STARA EKIPA 3 miejsce

TKKF SZCZYGŁOWICE 4 miejsce

GRAM KIBICUJE POMAGAM

WYSPA TEAM

OLEK TEAM

TESCO DYSTRYBUCJA

Podczas turnieju nie mogło zabraknąć naszej „kawiarenki„ w której można zasmakować pysznych wypieków oraz zasmakować pysznej zupy , którą przygotowała restauracja Zielony Ogród

Jak co roku nie mogło zabraknąć naszych krwiodawców z klubu HDK Knurów oraz DKMS Polska, któremu przewodziła Asia Świdrak.

Wiele emocji i uśmiechów dla najmłodszych przyniosła nasza niespodzianka, którą przygotowała ekipa z MY TRAVEL Knurów.

W kolejnym etapie turniejowych zmagań odbyła się „licytacja” pamiątek sportowych, z której cały dochód został przekazany na leczenie Olka .Wielkie dziękuje kierujemy do osób, które przekazały nam koszulki z autografami znanych sportowców między innymi: Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Kuby Błaszczykowskiego, Row Rybnik , Chelsea, Krzyszofa Ignaczaka oraz koszulkę Pawła Zartorskiego, którą przekazał nam międzynarodowy sędzia pan Wojciech Maroszek. Ogromne wzruszenie pojawiło się gdy ogłosiliśmy, że koszulkę z podpisem Cristiano Ronaldo podarował 9 letni mieszkaniec naszego miasta, dla nas to impuls, który pokazuje, że to co robimy ma dobry przekaz dla najmłodszych. Z tego miejsca Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Następnym krokiem w turnieju był wyczekiwany Mecz Gwiazd czyli PRZYJACIELE GRAM, KIBICUJE, POMAGAM & SPORTOWCY NASZEGO MIASTA.

Oczywiście w meczu nie mogło zabraknąć naszych Gości takich jak Maciek Florek „Gleba”, Andi Mancin, Adam Sobierajski. Najpiękniejsze jest to, że na parkiecie połączył nas przekaz POMAGAMY PRZEZ SPORT !

W skład Przyjaciół GKP wchodzą

Maciek Florek ,Andi Mancin, Piotr Lebiodzik , Adam Sobierajskiego, Paweł Lewandowski, DominikaNowacka, Tomasz Beńko, Marcin Żyłka, Jacek Szurgot

W składzie Sportowców naszego miasta zagrali

Tomasz Michalski, Przemysław Pomarański, Rafał Krzyśka, Grzegorz Sobierajski, Sławomir Tokarz, Krzysztof Nieradzik, Damian Mehlich, Anna Cora, Marek Siwek, Zbyszek Rabczewski, Sebastian Stec, Sebastian Zawada

W całym naszym wydarzeniu cieszy nas fakt, że WSZYSCY RAZEM PATRZYLIŚMY W JEDNYM KIERUNKU mianowicie POMOC OLKOWI STEC – 4latkowi, który mimo młodego wieku prowadzi swój najważniejszy mecz, w którym przeciwnikiem jest choroba. Zapewniamy że Olek ma największych kibiców co pokazuję wynik zebranych środków podczas turnieju – 15007.39 zł !!

Jesteśmy szczęśliwi, że Knurów i okolice naszego miasta chcą i potrafią pomagać !!

Na koniec chcielibyśmy bardzo podziękować Organizatorom MOSiR Knurów, TKKF Szczygłowice za pomoc w realizacji wydarzenia oraz wszystkim sponsorom, partnerom, wolontariuszom, sędziom, osobą anonimowym i całej lokalnej społeczności za czas który poświęcili w wszelką pomoc .

Pozdrawiam GKP

fot.Anna Wojnowska

« z 3 »