Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „GRAMY DLA GRZESIA”-Podsumowanie

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „GRAMY DLA GRZESIA”-Podsumowanie

 

Gdy emocje już opadły, czas aby napisać kilka słów o wspaniałym wydarzeniu jakim była kolejna edycja Charytatywnego Turnieju w piłkę siatkową GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM tym razem udało się nam pomóc Grzesiowi Aleksandrzak, który w lipcu roku ubiegłego uległ potrąceniu przez samochód. Tym razem do współorganizacji włączyło się stowarzyszenie TKKF Szczygłowice, któremu serdecznie dziękujemy za wspaniałą pomoc przy całej organizacji, siatkarska młodzież udowodniła, że Gra, Kibicuje, Pomaga i zawsze można na nią liczyć, wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju.

Wielkie słowa uznania należą się chłopakom z działu organizacji imprez Mosir Knurów, którzy jak zawsze z chęcia dzielą się z nami swoim doświadczeniem . Aby cały turniej szedł w dobrym kierunku. Chciałbym także z tego miejsca podziękować wszystkim partnerom , sponsorom , patronom medialnym , patronom kulinarnym, wolontariuszom którzy zadbali o to żeby każdy mógł zasmakować smacznego ciasta oraz zjeść ciepły posiłek , aby po turnieju pozostały pamiątkowe fotografie oraz multimedialna pamiątka . To dzięki takim ludziom jak Wy tworzymy tak wspaniałe wydarzenie, które dało nadzieje na lepsze jutro dla Grzesia. Myślę, że była to wspaniała okazja do pomocy innemu człowiekowi o czym świadczy suma, którą udało się nam wspólnie uzbierać (około 15tys zł) .

„Wisienką” w naszym turniejowym wydarzeniu był „Mecz Gwiazd”, w którym wzięły udział Gwiazdy sportu i estrady zaproszone przez Adama Sobierajskiego. Co świetnie pasuje do naszej inicjatywy POMAGANIA PRZEZ SPORT!

Musimy przyznać, że z roku na rok publiczności na trybunach przybywa jest to bardzo motywujący bodziec do działania nad dalszymi pomysłami, które rodzą się z kolejnymi wydarzeniami.

Na koniec chciałbym bardzo podziękować rodzicom Grzesia za wszelką pomoc podczas turnieju oraz wszystkim tym, którzy bezinteresownie przybyli na hale Mosir Knurów aby wesprzeć Grzesia w dalszym leczeniu i rehabilitacji.

Jako pomysłodawca i koordynator projektu GRAM KIBICUJE POMAGAM jestem bardzo wdzięczny za wszelką pomoc!!