Byliśmy Projekt już niebawem będziemy Fundacją

RÓBMY DOBRO MIMO WSZYSTKO

Byliśmy Projekt już niebawem będziemy Fundacją

👉Witajcie długo czekaliśmy z tą informacją ale nie możemy dłużej jej trzymać w tajemnicy 😀❤️
Bardzo proszę przeczytać ♥️

Pewnego dnia przyszły myśli z tematem 👉🤩FUNDACJI , w mojej prywatnej ocenie był to dla mnie kosmos , coś co nigdy nie będzie osiągalne , lecz życie nauczyło mnie jednego nie możemy zakładać z góry , że coś jest nie osiągalne jeśli po to nie spróbujesz sięgnąć . I tak więc chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją , że wszelkie prawne procedury są już przy samej mecie , Mamy nadzieję końcowa decyzja sądu nadejdzie lada dzień I nasz tzw „kosmos” będzie na wyciągnięcie ręki ! I staniemy się pełno prawną fundacją !
Nadszedł czas aby podziękować wszystkim którzy od samego początku byli w projekcie
tak więc wielkie ukłony w stronę👉 Adama Sobierajskiego , który od samego początku wspierał nas swoją osobą i wielkim sercem do pomagania , to On zapoczątkował mecze GWIAZD które cieszą się wielkim uznaniem wśród mieszkańców naszego miasta( DZIĘKUJEMY wszystkim artystom , sportowcom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością) ❤️👉Basi Malczyk dla której problemy nie istniały , to Ona nauczyła nas, że trzeba zawsze wierzyć, że się uda,👉 Kasi Kołodziej ,👉 Honoracie Paci za wasze uśmiechy w naszej kulinarnej kafejce 👉Markowi Krysiuk za każdą zapisaną taśmę video, za każdą pomoc która otrzymaliśmy ! 👉Ani Wojnowskiej za zatrzymanie czasu w kadrze!
👉Ekipie My Travel Knurów za prowadzenie loterii fantowej. 👉Piotrowi Dwulatkowi za każdą pomoc ,
👉Tomaszowi Smolka za każdy poświęcony czas podczas organizacji naszych wydarzeń.
Ogromne dziękuje kierujemy w stronę 👉MOSIR Knurów na czele z panem Dyrektorem panem Krzysztofem Stolarek , za wszelką pomoc za tak wiele poświęconego czasu , za każda rade i oczywiście, że to właśnie MOSiR Był patronatem naszego projektu ! 👉Każdemu pracownikowi MOSiR-u za swój wkład w realizacje wydarzeń które miały miejsce na naszych obiektach .
Wszystkim stowarzyszeniom z którymi przyszło nam współpracować 👉(TKKF Szczygłowice, APN Knurów, Fc Fight Knurów, Spartan Knurów, Garda Gierałtowice, Cała Naprzód, HDK Knurów) , wszystkim wolontariuszom, wszystkim darczyńcom , wszystkim sponsorom – pozwole sobie kilka z nich wymienić👉 (Firma Komstal, MVK Line , Fuchs, Komart, Zielony Ogród, Pasja informatyki , All Sport, Control , RedEye, Optyk Celina Trzaska , Tomaszek Tour , Studio 9HD, UberCrafter, Coca Cola , Leroy Merlin i wiele innych firm , które pojawiały się na naszych turniejach !
Wszystkim wolontariuszom których nie jestem w stanie napisać , Wszystkim fundacjom !
Za pewne o kimś zapomniałem za co przepraszam , przez te 4 lata projektu pokazaliśmy, że 👉KNURÓW CHCE I POTRAFI POMAGAĆ !! Cóż mogę więcej napisać niż słowo DZIĘKUJE , gdyby było inne słowo na pewno bym je napisał tak więc w imieniu całej EKIPY PROJEKTU GRAM KIBICUJE POMAGAM BARDZO❤️ DZIĘKUJE ZA TE WSPANIAŁE LATA NAUKI. DZIĘKUJEMY PO PROSTU WSZYSTKIM TO DZIĘKI WAM MOGLIŚMY POMOC INNYM !!

Teraz przyszedł czas na kolejne Cele , kolejne wyzwania dlatego👉 ❤️FUNDACJA BĘDZIE NOSIŁA NAZWĘ „ FUNDACJA GRAM KIBICUJĘ POMAGAM „ Razem będziemy pomagać przez Sport i nie tylko ! Już nie długo ruszy nasza strona www z aktualnymi danymi. Już mogę zdradzić , że odbyło się już wiele spotkań nasz fundacyjny kalendarz jest naprawdę bardzo szczelnie zapisany !

I z tego miejsca chciałbym Wam przedstawić nowego członka naszej ekipy, która będzie tworzyła między innymi Zarząd fundacji a jest to👉 PANI AGNIESZKA MIERZWA DANILUK , której raczej nie muszę przedstawiać naszej Knurowskiej społeczności WITAMY NA POKŁADZIE !! ❤️
Wierzymy , że wszyscy razem będziemy nadal razem współpracować i cieszyć się z POMAGANIA INNYM . Jak zawsze na koniec powiem jedno NIE ja , NIE ty , ale MY CZYLI RAZEM POMAGAMY PRZEZ SPORT !!
Oczywiście nikt z nas nie pobiera jakichkolwiek wynagrodzeń, fundacja będzie działać NON PROFIT !!
Więcej informacji już niebawem